Tréner Lifebooku na Slovensku a v Českej republike

Lifebook je u nás dodávaný certifikovanou trénerkou a koučkou Zuzanou Bednárovou


Zuzana sa venuje tímovému koučingu od roku 2007. V roku 2011 pridala do svojho portfólia aj individuálny koučing. V roku 2014 priniesla na Slovensku unikátny program osobného rozvoja Lifebook. 


Máte otázky k tréningu? Napíšte
trénerovi.

Ako som sa dostala k LifebookuPráci s ľuďmi sa venujem vlastne celý život. Keď som začala robiť ako kouč, zdalo sa mi, že potrebujem dať ľuďom viac. Viete, človek príde na koučing riešiť jeden problém a zistí, že tento má koreňe v inej oblasti ako rieši. Napríklad, keď sa mu rúca vzťah. Prečo, keď robí všetko pre rodinu, zarába peniaze, aby si mohli dovoliť všetko, na čo si spomenú. Robí 12 - 14 hodín denne. A raz príde domov a - doma už nikto nie je.

Naše životy sú poprepletané, nedá sa riešiť len jedna situácia. Preto som hľadala, ako sa na život pozerať ako na celok. Systematicky, komplexne. Lifebook toto pokrýva.

Na Lifebook som sa dostala tak, že ho najprv absolvoval môj syn Juraj s partnerkou. Je dosť skeptický k tréningom osobného rozvoja a očakávania nemal nastavené vysoko. Vlastne išiel do Chicaga hlavne kvôli partnerke. Ale už prvý deň tréningu som dostala od neho správu: "Toto je super, bude sa ti to páčiť. Musíš to absolvovať." Otáľala som s cestou do Ameriky, ale nakoniec, keď sa Jon Butcher rozhodol pustiť tento program do sveta a školiť trénerov, pochopila som, že toto je príležitosť ako pridať ku koučingu niečo extra. Juraj absolvoval trénerský kurz so mnou. Aj preto, aby ma dokázal na tréningu v prípade potreby plnohodnotne zastupovať.

Keď sa spätne pozerám na to, čo som doteraz zo "soft skills" absolvovala, vidím veľa užitočných vecí v Dale Carnegie tréningu, v 7 návykoch, v rôznych time-management a iných školeniach. V každom bolo niečo dobré, ale dokázala som si to uvedomiť a skutočne aplikovať do života až potom, keď som absolvovala Lifebook. Ten mi to celé zastrešil, dal tomu všetkému zmysel.

Čo Vám ponúkamSom štruktúrovaný človek a biohacker. Hľadám skratky a vylepšenia, snažím sa byť produktívna, užitočná. Najdôležitejšie pri tom všetkom je, že viem presne kam idem, keď sa z cesty odkloním, viem sa veľmi rýchlo vrátiť. Nemrhám drahoceným časom na veci, ktoré pre mňa nie sú dôležité. Žijem svoj "Lifebook Lifestyle"

Nedám Vám návod, ako to všetko urobiť, ale určite Vám viem pomôcť začať pracovať na tom, čo je dôležité pre Vás. Ukážem Vám, ako si vypestovať návyky, ktoré Vám pomôžu hladko dosahovať Vaše ciele a prezradím vám, že charakterové črty sa dajú zmeniť. Poďte do toho!