Ako prebieha tréning Lifebook


Tréning trvá spolu 4 víkendové dni: Prvá časť  Vám dá návod na popísanie si Vašich dôležitých oblastí života. V druhej časti sa oboznámite s technikami implementácie Vášho Lifebooku do života.

Počas prvého víkendu si klienti napíšu prvú verziu svojej Knihy života - svojho Lifebooku. Následne počas ďalšieho víkendu sa implementuje to, čo si klient do Lifebooku napísal. Skladba tréningového dňa je nasledovná
  • ku každej kategórii si v skupine na tréningu pozriete video (je v angličtine so slovenskými / českými titulkami).
  • do peknej Word šablóny s obrázkami a citátmi si sami napíše svoje myšlienky, víziu, stratégiu. Tieto dokumenty nikde verejne nečítate, neprezentuje ani nepredkladáte. Väčšina účastníkov si prinesie na tréning vlastný počítač, ale ak radi píšete rukou, môžete si svoj Lifebook písať do pripravených dokumentov.
Skupina je uzavretá a obmedzená maximálnym počtom 15 účastníkov. Na stretnutí, ktoré je vedené certifikovaným Lifebook trénerom, účastníci diskutujú k práve preberaným témam. Je na Vás, či sa do diskusie zapojíte, alebo nie.

Počas ďalšieho víkendu
(nasleduje po jednom voľnom víkende) sa účastníci oboznámia s technikami implementácie Lifebooku. 
Na konci tréningu má každý účastník vedomosť o tom, čo chce dosiahnuť v jednotlivých kategóriách. V priebehu tréningu si popíše kroky, ako sa k svojim cieľom bude dostávať. Techniky, ktoré sa na tréningu naučí, mu budú nápomocné pri dosahovaní svojich cieľov v ktorejkoľvek oblasti života.

********* Rezervujte si miesto na tréningu už dnes! Počet miest je obmedzený. *********Ani po tomto tréningu Vaša práca na Lifebooku nekončí, to je tiež unikátnosť Lifebooku. Môžete pokračovať niekoľkými spôsobmi:
  • môžete sa zapojiť do Lifebook Lifestyle komunity, ktorá u nás úspešne funguje a združuje absolventov Lifebooku. Za symbolický ročný poplatok sa dostávate k aktuálnym informáciám, novinkám, zúčastňujete sa prednášok a stretávate sa s ľuďmi, ktorí hovoria "Vašou rečou". Súčasťou práce našej komunity sú aj takzvané accountibility calls, kde sa v uzavretej skupine každý týždeň porozprávate o plnení svojich cieľov, pripomeniete si techniky, vyzdieľate, čo vám funguje.
  • môžete si nájsť kouča, vieme Vám doporučiť takých, ktorí Lifebook absolvovali, a s nám budete pokračovať vo Vašej práci na Vašom Lifebooku, na Vašej ceste k vysnívaným cieľom.
  • počas tréningu ste dostali návod, ako kontinuálne s Lifebookom pracovať. Postupujte podľa neho.

Tréner

Lifebooku na Slovensku a v Česku Lifebook je u nás dodávaný certifikovanou trénerkou a koučkou Zuzanou Bednárovou
V prípade, že si nie ste istí, či je Lifebook pre Vás vhodný, môžete si dohodnúť u Zuzany koučing jednej z 12 kategórií Lifebooku. Táto možnosť je v poslednej položke cenníka.

Prečítajte si, čo o nás hovoria
absolventi Lifebooku


Informácie o najbližších akciách

Picture-Taker-hD0SJZ

Tréning Lifebooku v Bratislave začne 30.9.2017 a bude trvať počas víkendu a ďalšieho víkendu začínajúceho 14.10.2017. Už teraz môžete nezáväzne prejaviť záujem. Napíšte nám a budeme vás informovať. Tréningu sa v apríli môžete zúčastniť s partnerom za mimoriadnu cenu. Za tréning zaplatíte spolu za 2 osoby len 1.100 Eur. Ušetríte tak 400 Eur.
Tréning trvá 4 dni, je potrebné sa zúčastniť obidvoch víkendov.

Tréning Lifebooku v Prahe plánujeme na október 2017. Ak máte záujem o informácie, napíšte nám a budeme vás informovať o termíne a ďalších podrobnostiach.