Lifebook je unikátny tréningový program osobnostného rozvoja
Tréning Lifebook je unikátny program osobnostného rozvoja, ktorý pomáha účastníkom objaviť, zdokumentovať a začať žiť ich vysnívaný život.
Výsledkom tohto programu je kniha, ktorú si píšete sami a nikdy s tým neskončíte.
Venuje sa komplexne 12 oblastiam Vášho života: 

  • osobná oblasť - zdravie a kondícia, intelektuálny život, emocionálny život, charakter a spirituálny život
  • vzťahy - láska a partnerstvo, rodičovstvo a sociálny život
  • biznis - finančný život a kariéra
  • kvalita života
  • životná vízia

Cena tréningu


Určite Vás okrem toho, že je to super tréning (viac o tom v nasledujúcom odstavci), zaujíma aj jeho cena. Aktuálne je pre Slovensko a Českú republiku
zvýhodnená cena tréningu. Za celý tréning zaplatíte len 750 Euro. V prípade, že pôjdete na tréning s partnerom, môžete využiť mimoriadnu zľavu pre tréningový beh v roku 2017 a zaplatiť cenu 1.100 Euro za dvojicu! Zaregistrujte sa nezáväzne už teraz, budeme Vás informovať o termíne a detailoch tréningu.


V čom je Lifebook výnimočný?


  • komplexnosť - Mnohé tréningy sa zaoberajú kariérou, financiami, prípadne zdravím. Lifebook pokrýva všetky dôležité oblasti života.
  • štruktúrovanosť - Prístup ku každej jednej oblasti života je veľmi premyslený. Na každú oblasť sa človek pozerá zo štyroch pohľadov – presvedčenie, vízia, motivácia, stratégia. To mu umožňuje lepšie ich prepracovať a zadefinovať to, čo pre neho bude mať naozaj zmysel (napr. už 20 rokov chcem schudnúť a nedarí sa mi to. Prečo? Pretože vyzerať dobre v plavkách malo pred 20-timi rokmi pre mňa oveľa väčší zmysel ako teraz. Teraz môžem mať iné dôvody na to, aby som bol zdravý - napr. lepší výkon v práci, chcem sa dožiť vysokého veku... Ak si však svoj dôvod pre zmenu nezadefinujem správne, dlhodobo nedosiahnem trvalú zmenu a úspech.).
  • implementácia do bežného života - Človek má po rôznych tréningoch a školeniach veľký optimizmus a elán niečo so svojím životom urobiť. Keď ale tréning skončí, väčšinou nadšenie dlho nevydrží.... Lifebook dáva aj vďaka jeho implementačnej časti možnosť skutočne zaviesť nové princípy do života a urobiť tak trvalú zmenu. Na tréningu, počas implementácie Lifebooku, ktorý si napíše každý účastník počas tréningu sám - a sám pre seba, sa učíme techniky na zvládnutie nedostatku času, prácu s cieľmi, návykmi, zlozvykmi. Učíme sa stanovovať si S.M.A.R.T ciele, ale tiež nájsť odvahu ich meniť. 
  • je bohatý na inšpiráciu - Obsahuje množstvo materiálov a aj po ukončení základného kurzu dáva človeku možnosť ďalej pracovať samostatne alebo spolupracovať s ostatnými absolventmi.

Kto vás Lifebookom prevedie?


Lifebook na Slovensku je dodávaný certifikovanou trénerkou a koučkou
Zuzanou Bednárovou.
Zuzana sa venuje tímovému koučingu od roku 2007. V roku 2011 pridala do svojho portfólia aj individuálny koučing. V roku 2014 priniesla na Slovensku unikátny program osobného rozvoja Lifebook.

Kto je tvorca Lifebooku?


Lifebook vznikol v Chicagu a jeho zakladateľom je Jon Butcher. Jonovým zámerom bolo vylepšiť si svoj život.
Zistil, že keď pracuje na všetkých dôležitých oblastiach svojho života, začína sa mu vo viacerých oblastiach - v podnikaní, vo financiách, v zdraví, v manželstve a vo vzťahu so svojimi deťmi dariť. Žil 10 rokov podľa knižky, ktorú si sám napísal a ktorú neustále upravuje - podľa svojho Lifebooku. Potom zareagoval na výzvy a prosby svojich priateľov a kolegov a vyzdieľal princípy ako si napísať Lifebook aj pre ostatných ľudí.
jonMissy
Unikátnosť tohto programu nespočíva len v tom, že sa zaoberá všetkými dôležitými oblasťami života, ale aj v tom, že počas tréningu učí klientov ako implementovať Lifebook do života. 
Lifebook je kniha, ktorú si píšete sami a nikdy s tým neskončíte.