Zdravie a kondícia

Január - mesiac zdravia a telesnej kondície

"Keď chýba zdravie, múdrosť sa nemôže oslavovať, sila nemôže bojovať, bohatstvo sa stáva zbytočným a inteligencia je nepoužiteľná." - HerophilusV januári začíname s kategóriou, ktorú všetci poznáte. Prvý krok na ceste Lifebooku je kategória Zdravie a kondícia. Je to kategória, s ktorou všetci máme skúsenosti. A pre väčšinu z nás, táto skúsenosť nie je až tak dobrá. Pretože väčšina z nás skúsila a zlyhala pri snahe urobiť trvalé pozitívne zmeny v tejto kategórii. Je tu tak veľa reklám, toľko ponúk, toľko porušených sľubov. Všetci sme videli reklamu na aeróbny stroj,
videli sme obrázky "pred" a "po" a kúpili sme si to. Ale nezískali sme svaly ako Arnold, všetci sme skúsili tie zázračné diety. Počuli sme vedecký výskum. tak prečo to funguje pre týchto ľudí a pre nás nie? Prečo sme ponorení do cyklu previnení a zlyhaní? V Lifebooku hľadá každý z nás odpovede.
Najdôležitejšia rovnica pre kategóriu Zdravie a telesná kondícia je:

iStock_000006201729XSmall


To, čo dávam do svojho tela + to, ako svoje telo používam = moja úroveň zdravia a telesnej kondície.


Už uvedomenie - a hlavne - neustále si uvedomovanie tejto rovnice Vás posunie v oblasti zdravia ďalej. Techniky, ako zistiť, kam sa v tejto oblasti chceme dostať a techniky na to, ako sa tam dostať, sa naučíte na tréningu Lifebooku.


Prajeme Vám úspešné vykročenie do nového roku a tešíme sa na Vás v apríli, kedy začína náš
tréning.